Llistat d'inscrits 2019

Aquí teniu el llistat d'inscrits de les XLenes 24Hores Internacionals de Resistència en Ciclomotors de la Vall del Tenes (actualitzem quan podem)

 



Dorsal Equip Pilot
Tot Reformes HUGO'S be one Aaron Serrano Fuentes
Moto Xavi Amatriain Domingo
2 KTM Marc Vives Calaf
Categoria Joel Vives Calaf
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Powered by JG Albert Batlles Valls
Moto 0
3 Powered by JG Albert Arjonilla Vinyas
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Terra Endins Factory Team Alvar Garriga Buxeda
Moto Albert Diaz Ortega
4 Kawasaki Oriol Pallarès Iranzo
Categoria Jose Fernandez Rico
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Martinez111 Daniel Martinez Rodriguez
Moto Nicolas Garcia Magrins
5 Yamaha YZ Borja Serra Trigueros
Categoria David Avellan Borrega
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Els de Siempre Racing Team Santi Bertran Abril
Moto Mario Muñoz Alzina
7 KTM Jordi Rodes Padro
Categoria Oscar Gonzalez Asensio 
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM DURAN Roger Duran Piñol
Moto Josep Parera Aregall
8 YAMAHA Xavier Martinez Pereto
Categoria Oriol de la Salud Masague
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TAMEGA / LYRSA  Fausto Mota
Moto Rafael Marques 
9 YAMAHA GCR  David Detaille
Categoria Julien Lorquet
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Autisa Barnasfalt Jordi Arabia Parera
Moto Angel Perales Boguña
10 Autisa Eric Tomas Castillo
Categoria Yago Martinez Nogueira
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
DB Racing Team Davide Bretti
Moto Luca Vachino
11 Yamaha Alessandro Levrio
Categoria Giorgio Usai
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Autotaller9 Racing Team Gerard Pera Teixidó
Moto Pau Pera Teixidó
14 Yamaha Alejandro Ceballos-Escalera Lopez
Categoria Francesc Aguilar Acedo
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Protokit Competicio Sergi Monells Rodriguez
Moto Pol Benet Llagostera
16 MRT16 Daniel Soriano Mulero
Categoria Ivan Pueyo Gil
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
La Leyenda-JCosta Juan José González Rodríguez
Moto Miguel Aponte Mora
17 Jcosta Gonzalo Gomez Villegas
Categoria Dirk Fumado Arasa
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Gervall Junior Team Marti Escofet Valldosera
Moto David Riera Pascual
18 RR Adrià Sanchez Botella
Categoria Adrià Garcia Mesas
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Gass Racing Oriol Mena Valdearcos
Moto Javier García Vico
19 - Josep Ibañez Morcillo
Categoria Ramón Quer Molgó
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Gass Racing Femines Laia Manté Solà
Moto Maria Maseras Sanchez-Crespo
20 - Amanda Storm Buus Bruun
Categoria Humi Palau Peris
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Marotta Moto Racing Team Sergi Cassany Masramon
Moto Oriol Cassany Masramon
22 Yamaha MX50 Andreu Millan Alcantarilla
Categoria Arnau Lledó Pares
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
RB RACING TEAM Alberto Perez Moralla
Moto Víctor Redondo Calderón 
23 Husqvarna Alberto Rodríguez Lopez
Categoria Luca Raggi
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Family Master40 Miguel Ángel Sánchez Alarcon
Moto José Villanueva Juncosa
24 Bultaco Oriol Brutau Xarrie
Categoria David Rodríguez Piedad
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Motos Quique Sergio Ruiz Martinez
Moto Albert Muñoz Casqueiro
26 Honda CR Lluís Sanz Canto 
Categoria David Martinez Corbalan
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
XMOTORS-ESPAICASTELLDEROSANES TEAM 1 Albert Ramos Espinar
Moto David Castillo Tamayo
29 KTM Albert Sellarès Gibaja
Categoria Alejandro Alcaide Corvo
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
XMOTORS-ESPAICASTELLDEROSANES TEAM 2 Jordi Solà Riu
Moto Alberto Miret Vives
30 Yamaha Norbert Torregrosa Nuix
Categoria Ruben Lopez Vidal
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
REFORMAS JIMÉNEZ Josep Castella Masferrer
Moto Nil Coll Blanco
35 MADE IN CATALUNYA Pol Coll Blanco
Categoria Sergi Coll Porta
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Cuatrans Pere Duran Pi
Moto Adrian Montero Cuacos
36 KTM Adria Cunill Bach
Categoria Arnau Roca Pala
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM LA VINYA Albert Vidal Garrido
Moto Marc Tobella Mateo
37 Yamaha Sergi Gual Bartuilli
Categoria Aleix Garriga Brutau
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Ortega Manuel Ortega Caballero
Moto Eric Ibañez Asensio
38 KTM Marc Vidal Podadera
Categoria Kirian Fernández Cañete
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Rempoines Competició  Carles Riera Montaner
Moto Xavi Clotet Cumellas
39 Honda Sergi Clotet Cumellas
Categoria Jordi Roca Clopes
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
PRO VARIANT&LEGENS Domingo Lopez Moreno
Moto Javier Gallego Paz
40 proto variant Joan Basas Samon
Categoria Gines Carrillo Comas
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
Congost Plastics  Ruben Luengo Corredera
Moto Bernat Cortes Picarzo
43 Yamaha Tosha Schareina Marzal
Categoria Manuel Beltran Garrido
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
Team Forja Marc Clapes Christian Costa Martinez
Moto Marc Clapes Barquier
48 Yamaha Marc Calvet Garcia
Categoria Ramon Montpart Añaños
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TEAM NEUMATICS OCASIO & GAMER. Juan Garcia Merlos
Moto Albert Fornos Mestres
50 YAMAHA Alberto Esteban Feliu
Categoria Tomas Martinez Marsal
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
FXC Sebastien Menardeau
Moto David Barbié
51 MBK FXC Thomas Lemonnier
Categoria Bernard Morille
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
LRS Suspension Félix Olivier
Moto Julien Lagamme 
52 Huspvarna/GCR Adrien Servais 
Categoria Jean-Sébastien Pirotte
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
TtcManstonMPD Amos Teixido Coloma
Moto Oscar Mill Miralles
55 Manston Ricard Caellas Montserat
Categoria David Noya Casanovas
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
MPD Xavi Martinez Fuster
Moto Javier Marin Cabeza
56 MPD Alejandro Rodriguez Gras
Categoria Kevin Franco Velasco
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
EQUIP CINGLES Arnau López Llobet
Moto Carles Esteve Roca
63 YAMAHA Albert Esteve Roca
Categoria 0
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
SERVIMOTO-KRONOS Miquel Vendrell Martinez
Moto Enric Vendrell Martinez
66 Honda Oriol Segú Rosa
Categoria Daniel Ollés Nogueras
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
GME CASTELLBISBAL Ferran Sastre Martinez
Moto Manolo Lopez Comas
69 YAMAHA YZ Joan Lopez Comas
Categoria Alex Rauet Martin
Promocup 2T  
     
Dorsal Equip Pilot
Jardipí - va, lleva't! Gerard Arabia Parera
Moto Xavi Martín Bragulat
80 Yamaha David Bigas Bonamusa
Categoria Adria Corts Ferrer
Grup 2  
     
Dorsal Equip Pilot
La Teja Endurance Xavier Mosegui Martinez
Moto Albert Parera Martinez
81 GasGas Jose Antonio Torres Elvira
Categoria Alejandro Moreno Garcia
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
JRB JUNIOR TEAM Xavier Gil Sala
Moto Marc Martinez Leon
82 KTM Alex Puey Monforte
Categoria Lluis Gonfaus Sitjes
Grup 3  
     
Dorsal Equip Pilot
EKMM Competició  Kevin Martinez Jimenez
Moto Emilio Prieto Diaz
99 YAMAHA Manuel Ruiz Girones
Categoria Marc Durán Florido
Grup 3