INSCRIPCIONS XLIII EDICIÓ
consulta la llista D’INSCRITS I LLISTA DE SORTIDA
Per poder inscriure’t a l’edició d’enguany, cal omplir el formulari que trobareu a continuació i efectuar el pagament mitjançant aquesta mateixa pàgina web (Indicacions de com fer el pagament); (Guia pagament – Diversos idiomes)
CONSULTA EL NOU REGLAMENT 2023
- XLIII EDICIÓ -
Ja podeu consultar el nou reglament definitiu de la XLII edició de les 24 Hores Internacionals de Resistència en Ciclomotors de la Vall del Tenes.
LLISTA D'INSCRITS - XLIII EDICIÓ
DORSAL | EQUIP | CATEGORIA | MARCA MOTOR | ORIGEN | GENERE | EDAT |
82 | JRB CUSBOR TEAM | GRUP 3 | Cap | Cap | Cap | |
11 | DB Racing Team | GRUP 3 | GCR | International | Cap | Cap |
23 | Team S.V.S | GRUP 3 | RRB | International | Cap | Cap |
50 | Assegurances Busquets - GCR | GRUP 2 | GCR | Cap | Cap | Sub20 |
77 | SOKAD RACING | PromoCup 2T Serie | Am6 euro2 | Cap | Cap | Cap |
99 | Team j&d | GRUP 3 | GCR | International | Cap | Cap |
42 | Motojoc The Workshop | GRUP 3 | GCR | Cap | Cap | Masters40 |
71 | FMC COMPETICIÓ | GRUP 2 | Cap | Cap | Cap | |
87 | GRANJA L´AMETLLA-MOTOS CHESCA | GRUP 3 | GCR | Cap | Cap | Cap |
3 | Autoescola Granollers | GRUP 2 | RRB | Vall del Tenes | Cap | Cap |
27 | Cafeteria Les Llimargas | GRUP 3 | Cap | Cap | Cap | |
9 | Irs off road | GRUP 3 | Honda | Cap | Cap | Cap |
73 | BLG RACING | GRUP 3 | RRB | Cap | Cap | Cap |
22 | TEAM LLAMAZARES | GRUP 3 | GCR | Cap | Cap | Cap |
75 | PibeMoto | GRUP 3 | Cap | Cap | Sub20 | |
38 | TEAM HJ LOPEZ 38 | GRUP 2 | GCR | Cap | Cap | Cap |
37 | Team la Vinya | GRUP 3 | GCR | Vall del Tenes | Cap | Cap |
13 | 100% Racing | GRUP 3 | RRB | Cap | Cap | Cap |
32 | PITMAN MOTORS ARTRIDERS | GRUP 2 | GCR | Cap | Cap | Cap |
43 | TALLERES PELAYO INNO MOLD 2 | GRUP 3 | Cap | Cap | Cap | |
17 | MAROTTA RRB RACING | GRUP 3 | RRB | Cap | Cap | Cap |
57 | JXFX MANSTON | GRUP 3 | Cap | Cap | Cap | |
67 | SERVIMOTO KRONOS AIRE | GRUP 2 | GCR | Cap | Cap | Cap |
66 | SERVIMOTO KRONOS AIGUA | GRUP 3 | GCR | Cap | Cap | Cap |
19 | RRB Racing | GRUP 3 | RRB | Cap | Cap | Cap |
25 | DEL MAS TEAM | GRUP 2 | Cap | Cap | Cap | |
21 | BICIAT | GRUP 2 | Cap | Cap | Cap | |
84 | ZUMZUM | GRUP 3 | Cap | Fémine | Cap | |
26 | Escuderia SBK Motos | PromoCup 2T | Derbi E2 | Cap | Cap | Cap |
20 | RRB Master 40 | GRUP 3 | RRB | Cap | Cap | Masters40 |
40 | Team Autoescola Liceu and Barcelona Axe Throwing | GRUP 2 | RRB | Cap | Cap | Cap |
14 | Alella motors | GRUP 3 | Bultaco | Cap | Mixte | Cap |
10 | Autisa-Barnasfalt | GRUP 3 | Autisa | Cap | Cap | Cap |
6 | J.Costa Junior Team | GRUP 3 | RRB | Vall del Tenes | Cap | Sub20 |
8 | Sport Lemon | GRUP 3 | RRB | Cap | Cap | Cap |
12 | CONCOS COMPETICIÓ | GRUP 3 | RRB | Vall del Tenes | Cap | Cap |
15 | SUKHA RACING | GRUP 3 | GCR | Cap | Cap | Cap |
16 | LA LEYENDA DE ISLA CRISTINA-RRB | GRUP 3 | RRB | Cap | Cap | Sub20 |